Logo Yarışması

Tatvan Belediyesi Logo Yarışması Devam Ediyor

Tatvan Belediyesi, kurumsal logosunu değiştirmek için ödüllü “Logo Tasarım Yarışması” devam ediyor.

Tatvan Belediyesi ‘Marka Şehir Tatvan’ın Yeni Logosunu Sen Tasarla’ sloganıyla logo tasarım yarışması düzenliyor.

Yarışmada birinci gelen eser sahibine 40.000 TL para ödülü verilecek. Yine yarışmada dereceye giren ikincilere 20.000 TL ve üçüncülere 10.000 TL ödül verilecek.

Tatvan Belediyesi kurumsal kimliğinde kullanılmak amacıyla 27 Mart 2023 ile 25 Haziran 2023 tarihleri arasında logo tasarım yarışması düzenliyor. Yeni belirlenecek logo yarışmasının konusuysa, Tatvan İlçesinin temsil ettiği değerleri ve zenginlikleri ifade edecek, Tatvan’ın, tarihi, sosyolojik, fiziksel ve kültürel ve turistik yapısıyla ilişki kuracak, öncü belediyecilik hizmetleriyle örnek olmayı hedefleyen yönetim anlayışını yansıtacak.

TOPLAM 70 BİN LİRA ÖDÜL DAĞITILACAK

Yarışma ödülleri de Birincilik Ödülü : 40.000 TL İkincilik Ödülü : 20.000 TL Üçüncülük Ödülü : 10.000 TL olarak belirlendi.

Yarışmaya katılmak isteyenler 25 Haziran 2023 günü saat 24.00’a kadar eserlerini aşağıda yer alan başvuru formu kısmından eklemeleri gerekmektedir.

Yarışma başvurusu ve başvuru koşulları için gerekli bilgilere bu belgeden ulaşabilirsiniz.


Başvuru yapmak isteyenlerin başvuru formunu doldurup, logo ve ek dosyaları da hemen başvuru formu altında bulunan kısma yüklemeleri gerekmektedir.

Başvuru Formu

Blank Form (#3)

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist