Pazartesi, 10 15th

Perşembe, 08 Mart 2018 15:19

Başkan Vekili Menteş, Kadınlar Günü’nü Kutladı

Tatvan Belediye Başkan Vekili Abdulbaki Menteş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, kadınlara karanfil takdim etti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıya ilk olarak Belediye’de çalışan bayan personellerini ziyaret eden Başkan Vekili Menteş daha sonra sırasıyla SMM Tesktil çalışanlarını ve Tatvan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin bayan öğretmenlerini ile öğrencilerini ziyaret edip, 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak karanfil takdim etti.

Kadınların elinin değdiği her yerin, yaptıkları her işin daha güzel olduğunun kaçınılmaz bir gerçek olduğunu belirten Başkan Vekili Menteş, “Hayat mücadelesinde kadınlar, erkeklerle eşit şartlarda yer almalıdır. Anadolu’da halkın varoluş mücadelesinde kadınlarında erkeklerle birlikte mücadele ettiğini hiçbir zaman akıllardan çıkarmamalıyız. Kendilerine çok şey borçlu olduğumuz, huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşı olan, hayatın her anını varlıklarıyla onurlandıran, desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren sizler, sadece bir gün değil her gün başımızın tacısınız. Bu duygu ve düşünceler ile tüm kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

Okunma 672 defa Son Düzenlenme Perşembe, 08 Mart 2018 15:35

Resim Galerisi

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Başkan Vekili Menteş, Kadınlar Günü’nü Kutladı