Perşembe, 02 21st

Cumartesi, 17 Şubat 2018 19:03

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz Tatvan Belediyesi Şeref Defterini İmzaladı

Tatvan Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yeni hizmet binasını ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Tatvan Belediye Başkanlığı Şeref Defteri’ni imzaladı.

2015 yılında ihalesi yapılan ve kısa sürede tamamlanıp ilçeye kazandırılan Tatvan Belediyesi Yeni Hizmet Binasını ziyaret edip gezen Vedat Demiröz, Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’dan devam eden projeler ve yeni belediye binası hakkında bilgi aldı. Ardından beraberindeki heyet ile birlikte meclis salonunda bir süre sohbet etti.

Tatvan gibi bir ilçeye kazandırdığı projeler ve hizmetler için Belediye Başkanı Fettah Aksoy’u tebrik eden Demiröz, “Hükümetimizin desteğiyle ilçeye bir birinden faydalı onlarca proje kazandırdığı için Fettah beye teşekkür ediyoruz. Yeni belediye hizmet binasını gezdik gördük. Tatvan’ın ihtiyaçlarını karşılayacak gayet modern güzel bir bina olmuş. Bu güzel eserde emeği geçenlere teşekkür ediyor, nice Ak hizmetler nasip olmasını diliyorum. Yeni belediye binamız Tatvan halkına hayırlı olsun.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz’e AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanğlay ve parti üyeleri, Bitlis Merkez İlçe Başkanı Engin Günceoğlu ve parti üyeleri, Tatvan İlçe Başkanı Cemil Sayılgan ve parti üyeleri, Tatvan Belediyesi Meclis Üyeleri ve vatandaşlar eşlik etti.

 

Okunma 1353 defa

Resim Galerisi

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz Tatvan Belediyesi Şeref Defterini İmzaladı