Cuma, 07 20th

Perşembe, 23 Mart 2017 23:09

Başkan Aksoy’un Eşinden Tiyatro Grubuna Ziyaret

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’un eşi Melek Aksoy, Tatvan Sevgi Seli Dayanışma Derneği bünyesinde faaliyet sürdüren Sevgi Seli Tiyatro Topluluğu ve Tiyatro Akot’u ziyaret etti.

Elazığ ve Eskişehir’de düzenlenecek olan tiyatro festivallerine hazırlanan Sevgi Seli Tiyatro Topluluğu’nun çalışma atölyesini ziyaret eden Melek Aksoy, gençlere moral verdi.

Bir süre oyuncuların çalışmalarını izleyen Melek Aksoy, oyuncularla ayrı ayrı ilgilenerek, icra ettikleri zor ve bir o kadarda güzel sanat için başarı dileğinde bulundu.

Gençlerin güzel bir ortamda icra ettikleri sanatın önemine vurgu yapan Melek Aksoy, gençlerin hepsinin kendi alanlarında ayrı ayrı başarılı olduğunu dile getirerek, her türlü desteği hak ettiklerini ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sevgi Seli Dayanışma Derneği Başkanı Hakan Torun Oral ise, ziyaretin gençler için moral ve motivasyon olduğunu belirtti.

Tiyatro Hocası Gökmen Okdayan’da ziyaretin kendilerini motive ettiğini, bu moral ve motivasyon ile katılacakları festivallerde Bitlis’i en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade etti.

Okunma 979 defa Son Düzenlenme Perşembe, 23 Mart 2017 23:24

Benzer Öğeler (etikete göre)

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Başkan Aksoy’un Eşinden Tiyatro Grubuna Ziyaret