Çarşamba, 01 16th

Pazartesi, 11 Temmuz 2016 17:35

Ünlü Sanatçı Ekin Tatvan’da Konser Verdi

Bitlis’in Tatvan ilçesinde gerçekleştirilen "48. Tatvan Doğu Anadolu Fuarı Kültür ve Sanat Festivali’nin ilk akşamında ünlü şarkıcı Ekin konser verdi.

Tatvan Belediyesi’nin fuar organizasyonu kapsamında Tatvan Fuarı konser alanında birbirinde güzel şarkıları seslendiren şarkıcı Ekin, gelen misafirlere ve yöre halkına güzel bir gece yaşattırdı.

Konser esnasında fuarın ilk günü dolayısıyla yapılan havai fişek gösterisi de hem fuara hem de konsere renk kattı.

Fuar ve konser hakkında kısa bir konuşma yapan Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, her kesime hitap eden fuarda her gün farklı programlar ve etkinlikler yapılacağını söyledi.

Fuar kapsamında düzenlenen programlar çerçevesinde ticari faaliyetler ile sportif faaliyetler ve kültür sanat etkinlikleri yapılacağını belirten Başkan Aksoy, şöyle konuştu;

"Bugün fuarımızın açılışını gerçekleştirdik. İlk gün olmasına rağmen çok yoğun geçti ve güzel bir katılım oldu. Çevre il ve ilçelerdeki insanların fırsat buldukça ilçemizi ziyaret etmesi bizi gururlandırıyor. Fuar etkinlikleri dolayısıyla batı illerden de gelen çok sayıda ziyaretçi vardı. Biz de insanların rahat etmesi için her alanda çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Ayrıca 2015 yılında yapım çalışmalarını başlattırdığımız İşletme Parkı ve Feribot Parkı’nın açılışını da bugün fuar açılışı ile birlikte gerçekleştirdik. Van Gölü sahilinde düzenlemesi tamamlanan bu iki yeşil alan güzel ilçemize renk kattı. Fuar 20 gün boyunca birbirinde güzel program ve etkinliklerle devam edecek. Ülkemizin her bölgesindeki insanları bu güzel ilçemizi görmeye ve fuarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz.”

Okunma 1202 defa Son Düzenlenme Pazartesi, 11 Temmuz 2016 17:38

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Ünlü Sanatçı Ekin Tatvan’da Konser Verdi