Perşembe, 02 21st

Pazar, 14 Şubat 2016 13:09

Başkan Aksoy'un Eşinden İBB Başkanı Topbaş'ın Eşine Ziyaret

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy'un eşi Melek Aksoy, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın eşi Özleyiş Topbaş'ı ziyaret etti.

Başkan Aksoy'un eşini İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları Merkezindeki (İSMEK) makamında kabul eden İBB başkanı Topbaş'ın eşi Özleyiş Topbaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy'un eşi Melek Aksoy ise belediye olarak Tatvan Kültür Merkezinde yürüttükleri kurs faaliyetleri hakkında Topbaş'ı bilgilendirdi.

Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından İSMEK yetkilileri Fatma Özden ve Samiye Soysal'ı da ziyaret eden Aksoy, İSMEK kurslarından olan Kazaziye ve benzeri kurslarda incelemelerde bulunup kurslar hakkında eğitim aldı.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Aksoy, misafirperverliklerinden ötürü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın eşi Özleyiş Topbaş'a ve İSMEK yetkililerine teşekkür ettiğini, İSMEK ziyaretlerinde eğitimini aldıkları kursları Tatvan Belediyesi Kültür Merkezinde açmaya ve bu meslekleri kursiyerlerine en iyi şekilde aktarmaya çalışacaklarını belirtti.

Okunma 1208 defa Son Düzenlenme Pazar, 14 Şubat 2016 13:34

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler Başkan Aksoy'un Eşinden İBB Başkanı Topbaş'ın Eşine Ziyaret