Salı, 03 26th

Güncel Haberler

Güncel Haberler (472)

Tatvan Belediyesi’nin girişimleri sonucunda 1655 metre kotundan 1653 metre kotuna düşen afete maruz bölgeler imar planı kapsamına alındı.
Bitlis’in Tatvan ilçesinin Van Gölü kıyı şeridinde yaşanan “kıyı kenar çizgisi” sorunun çözülmesi için değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Cumartesi, 09 Şubat 2019 15:14

Tatvan Belediyesi'nden el sanatları sergisi

Tatvan Belediyesi bünyesinde açılan kültür ve sanat kurslarında eğitim gören kursiyerler, el sanatları sergisi düzenledi.
İçişleri Bakanlığı tarafından trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması ve yaya geçitlerinin kullanımınının yaygınlaştırılması amacı başlatılan kampanya kapsamında Bitlis’in Tatvan ilçesinde “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” sloganıyla etkinlik düzenlendi.
Tatvan Belediyesi ve Hak İş - Hizmet İş Sendikası arasında kadrolu işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi, Hak İş - Hizmet İş Sendikası Bitlis İl Başkanı Ayhan Uygun ve Tatvan Belediye…
Bitlis’in Tatvan ilçesinde bulunan Filistin Çarşısında yer alan ve 1988 yılında dönemin belediye encümen kararıyla satılan Filistin pasajının yeri yapılan protokolle yeniden Tatvan Belediyesi’ne devredildi.
Tatvan Belediyesi, aralıksız devam eden kar yağışı ile birlikte başlattığı kar temizleme çalışmalarına devam ediyor.
DUYURU İlçemizde etkili olan yoğun kar yağışı ve karayollarındaki buzlanmalardan dolayı, özellikle Tatvan-Van, Tatvan-Ahlat ve Tatvan-Bitlis istikametine gidecek araç sürücülerinin dikkatli olmaları önemle duyurulur. Tehlikeli olan bazı noktalar: Reşadiye virajları,…
Tatvan Belediyesi tarafından hazırlanan ve hayata konulan projeler sayesinde, 4 yıl içinde Bitlis’in Tatvan ilçe merkezine 400 bin metrekare yeşil alan kazandırıldı.
Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
Sayfa 1 / 30

İletişim

  • Adres: Tuğ Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Sokak Tatvan Belediyesi Merkez Tatvan / BİTLİS
  • Tel: (0 434) 827 52 00
  • Fax: (0 434) 827 52 12
Buradasınız: Anasayfa GÜNCEL Haberler